Instrukcja – Cracovia Maraton 2020

UWAGA- przeczytaj uważnie zanim zapiszesz się na Cracovia Maraton 2020.

Ponieważ opłata startowa musi być przelana w trakcie rejestracji w systemie Pay U, płacąc za siebie należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją. Kwota zostanie refundowana z klubu. Proszę postępować ściśle według punktów poniżej. Zapisujemy się od 2 stycznia tylko do 28 stycznia ze względu na znaczne droższe wpisowe po tym terminie. Jeśli ktoś zapisze się później klub nie zwróci wpisowego. Osoby z koroną korzystają ze zniżek- 50%.

Tylko dokładna realizacja instrukcji gwarantuje zwrot poniesionej opłaty startowej.

 

  1. Opłacić opłatę startową w terminie 2.01-28.01.2020 z własnego konta podczas rejestracji
  2. Niezwłocznie po zapłacie wysłać na adres zapisy@zis.krakow.pl

– w tytule wiadomości napisać: Faktura za 19.Cracovia Maraton

– potwierdzenie przelewu (wydruk operacji z konta)

– prośbę o treści: „Proszę o wystawienie faktury za opłatę startową na Miejskie Centrum    Kultury i Sportu, ul.Krakowska 8, 43-600 Jaworzno, NIP 632-17-89-678 oraz wysłać na adres MCKiS”

  1. Potwierdzenie przelewu (czyli wydruk operacji z konta) dostarczyć do mnie osobiście albo przesłać na adres grzegorz.gebski@mckis.jaworzno.pl (niezwłocznie po przelewie)
  2. Pieniądze będą do odebrania w kasie MCKiS ul.Krakowska 8 lub przelane na konto jeśli na dostarczonym potwierdzeniu przelewu napiszecie „Proszę o zwrot wpisowego na konto ……………………………….. (wpisać numer konta) oraz podpisać się czytelnie imieniem i nazwiskiem.

            Pamiętajcie, że nie wolno przelać pieniędzy w grudniu 2019